X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tüm Hosting Paketlerinde %50'ye Varan İndirim

X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıBayi (Reseller) Hosting

Bayi (Reseller) Hosting

Bayi (Reseller) Hosting

Bayi Hosting ya da Reseller Hosting, web sunucu barındırma çözümleri konusunda en kaliteli seçeneklerden bir tanesi olarak değerlendirilmektedir. İnternette faaliyet gösteren markaların 7/24 erişilebilir bir bağlantıya sahip olması adına gerekli olan sunucu çözümlerinde Reseller ile farklı bir hizmet elde edilmesi mümkündür. İhtiyaçları en iyi şekilde karşılarken pek çok web sitesinin barındırılması adına güçlü çözümler sağlar. Siz de sahip olduğunuz sunucuları başkalarına kiralayarak Reseller Hosting ile kusursuz bir yaklaşımdan faydalanabileceksiniz.

Reseller Hosting Nedir?

Reseller, yeniden satan ya da pazarlayan anlamında kullanılan bir kavramdır. Sunucu barındırma çözümlerinde gündeme gelen Reseller Hosting çerçevesinde bir sunucu barındırma hizmeti alan kişi/kurum bu hizmeti başkalarına sunar. Bu çerçevede de bayi hosting çözümü sunulmuş olur. Siz de kaliteli ve çözüm odaklı bir seçenek sağlayan Reseller Sunucu Barındırma ile yüksek standartlarda hizmetlere kapı aralayabileceksiniz.

Standart sunucu hizmetlerinde 1 adet domain hizmeti satın alınması söz konusu olurken Reseller Sunucu Barındırma için bu sayı çok daha fazladır. Bu nedenle de daha yüksek performans anlamına gelen Reseller Hosting sayesinde birden fazla web sitesine çözüm sunulması hedeflenmektedir. Güvenli ve kaliteli bir hizmet olarak kabul edilebilecek olan Reseller Hosting sayesinde siz de performansı en iyi seviyeye taşıyabileceksiniz.

Reseller Hosting ile Sizi Bekleyen Çözümler

Bayi Hosting hizmeti satın aldığınızda birbirinden özel avantajlarla kaliteli çözümlere ulaşma şansı elde edebileceksiniz. Bu çerçevede amaç tamamen memnuniyeti ve performansı en iyi seviyeye taşımak olacaktır. İşte web sitesi barındırma çözümlerinde en çok tercih edilen Reseller Hosting ile sizi bekleyen fırsatlar!

Sınırsız Web Sitesi Barındırma

Web sitesi barındırma konusunda yüksek performans ve kalite odaklılığı önemseyen bir anlayışla ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyoruz. Bu noktada en büyük amacımızın web sitesi barındırma konusunda sınırsızlığı sunmak olduğunu ifade ediyoruz. Siz de web sitesi barındırma konusunda sınırlardan kurtulmak istediğinizde Reseller Hosting ile kalite odaklı bir yaklaşıma ulaşabileceksiniz.

Ücretsiz SSL Sertifikası

SSL sertifikası, web siteleri için güvenlik ve kaliteli çözüm anlamı taşır. Reseller Hosting hizmetleri kapsamında sunulan ücretsiz SSL sertifikası sayesinde SSL için ekstra ödeme yapmaktan kurtulabilirsiniz. Bu sayede satın aldığınız hizmetin bir parçası olan SSL, sizden hizmet talep edecek kimselerin de ilgisini çekecektir. Siz de SSL sertifikası fırsatlarını yakalayarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

 Reseller Hosting kapsamında web sitenizin ücretsiz bir şekilde yeni sunucuya taşınmasını sağlıyoruz. Taşıma hizmetleri esnasında yaşanabilecek aksaklıklar ve bu aksaklıklardan kaynaklanacak sorunların önüne geçerek sizlerin taleplerine en iyi şekilde cevap veriyoruz. Taşıma ile alakalı bütün taleplerinizi karşılarken çözüm odaklılığı da ön planda tutmaya büyük gayret gösteriyoruz.

Farklı Lokasyon Tercihleri

Sunucu hizmetlerini sizlerle buluştururken kalite ve yüksek performans odaklı çözümlere kapı aralamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede Türkiye, Avrupa ve Amerika gibi lokasyon tercihleriyle kullanıcı kitlesine uygun bir sürece kapı aralamayı başarıyoruz. Siz de lokasyon konusunda en ideal çözümlere başvurmak adına Reseller Hosting hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı kitlesine en uygun lokasyonu seçerken profesyonel ekibimizden destek almanız gerekir.

Yüksek Performans

Performans odaklı hizmetlerle sizlere kaliteyi sunarken sunucu çözümleri konusunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde cevaplıyoruz. Reseller Hosting hizmetlerinin sadece bir alan adı barındıracak kapasitede olmaması ve bu özelliğine uygun performansı sunacak şekilde tasarlanması önemlidir. Siz de bu çok özel detay doğrultusunda yüksek performanslı bir hizmete kapı aralama imkanına sahip olabileceksiniz.

Bayi – Reseller Hosting ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

Reseller Hosting nedir?

Birden fazla web sitesi için sunucu hizmeti satın almak yerine tek bir panelden kontrol sağlamak adına sunulan Reseller Hosting genellikle web hizmetleri sunan markaların tercihidir. Bu kapsamda hizmet sağlanan web siteleri için haricen bir sunucu hizmeti alınmasına ihtiyaç kalmaz.

Reseller ile Web Hosting arasındaki farklar nelerdir?

Reseller sunucu ile web sunucu barındırma hizmeti arasındaki temel farklılık barındırılacak alan adı sayısıdır. Panel sayısı bakımından da farklılıklar gösteren iki hizmet arasında size en uygun olanı seçmeniz önerilmektedir.

Reseller Hosting SSL kurulumuna uygun mudur?

Reseller Hosting, standart bir hosting çözümünden çok da farklı olmayan bir seçenektir. Bu bağlamda web hosting hizmeti ile gerçekleştirilebilen bütün çözümleri Bayi Hosting ile de yapmanız mümkündür. Bu durumda SSL kurulumunu da kolaylıkla yaparak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verme şansına ulaşabileceksiniz.

Reseller Hosting hizmeti aldığım firmadan Mergensoft’a geçiş yapabilir miyim?

Reseller Hizmeti kapsamında eski firmanızla anlaşmanızı sonlandırarak Mergensoft’a geçiş yapabilirsiniz. Geçiş sürecinde hiçbir problem yaşamamak adına teknik destek ekibimizle iletişim halinde olmanız önerilmektedir.

Reseller Hosting kapsamında ne tür güvenlik önlemleri alınmaktadır?

Mergensoft olarak güvenlik önlemleri konusunda büyük çaba sarf ediyor ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeye çaba harcıyoruz. Bu kapsamda hem dosyalarınızı olası saldırılardan koruyor hem de kötü amaçlı yazılımlara karşı güvenlik önlemlerimizi sürekli olarak arttırıyoruz.

Reseller Sunucu Barındırma ile yedekleme mümkün mü?

Satın aldığınız hizmet çerçevesinde yedekleme imkanları ile sizlerin dosyalarını ve verilerini güvende tutuyoruz. Muhtemel olumsuzluklarda alınan yedeklerin geri yüklenmesini de sağlayarak web sitenizin zarar görmesini önlüyoruz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(12 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top