X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tüm Hosting Paketlerinde %50'ye Varan İndirim

X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıKurumsal Hosting

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting, sunucu barındırma çözümleri çerçevesinde kurumsal hizmetler talep eden markalara sunulan en özel seçeneklerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve çalışmaların sorunsuz bir şekilde sürmesini devam ettirmek adına tercih edilen Kurumsal Hosting hizmetlerine siz de bizimle kapı aralayabilirsiniz!

Kurumsal Hosting Nedir?

Büyük markaların ve dijital varlığını daha güçlü kılmak isteyen işletmelerin en büyük taleplerinden bir tanesi de sunucu barındırma çözümlerinde marka kimliğini yansıtacak bir kalitenin elde edilmesidir. Kurumsal Hosting, işletmeler için daha güçlü web sitesi ve güvenlikli dijital varlık yönetimi sağlar.

Dünyada Business Hosting olarak da bilinen bu hizmet çerçevesinde farklı büyüklükteki işletmelerin hizmet alması mümkündür. Bu nedenle de ihtiyaca uygun bir şekilde uyarlanabilen ve kurumsal markaların kimliğine uygun seçenekler sunan alternatiflere odaklanmak gerekmektedir. Video, fotoğraf veya ses dosyaları için kurumsal sitelerin yanı sıra kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi arzu eden e-ticaret siteleri için harika çözümler sağlar. Bu noktada Business Hosting tercihi çok özeldir.

Kurumsal Hosting çözümleri çerçevesinde ihtiyaçların en iyi şekilde saptanması ve bu ihtiyaçlara yönelik en kaliteli seçeneklerin ortaya konması hedeftir. Bu noktada sizlere ayrıcalıkları sunarken en iyi hizmeti almanız noktasında da üzerimize düşeni yapıyoruz. Size sadece kalite ve kullanışlılık esasına dayanan bir hizmetten fayda sağlamak kalıyor.

Kurumsal Hosting Paketlerinin Avantajları

Hosting konusunda işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız kaliteli bir süreç için Kurumsal Sunucu Barındırma hizmetini tercih edebilirsiniz. Firmamızın sizlerle buluşturduğu kalite odaklı yaklaşımlar çerçevesinde birbirinden özel avantajları elde etmeniz mümkün olacak. İşte bir Business Hosting hizmeti ile sizi bekleyen birbirinden özel çözümler!

Hız ve Performans

Standart sunucu barındırma çözümleri ile kıyaslandığında Kurumsal Hosting hizmeti hem hız hem de performans açısından çok özeldir. Bu nedenle de işletmelerin hedefi hız ve performansı arttırmaksa mutlaka Kurumsal Hosting talep etmeleri gerekmektedir. Standart bir web sitesinden ziyade çok yüklü dosyalar barındıran web siteleri bu çözümle kullanıcı deneyiminde harikalar yaratabilmektedir. Kusursuz yapılandırma ve performansta bir numaralı çözümler için siz de beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebileceksiniz.

Sürekli Hizmet

Kurumsal Sunucu Barındırma hizmetlerini değerli kılan en önemli özelliklerinden bir tanesi de herhangi bir aksaklık ve gecikme ortaya çıkmadan sunucunun daima çalışır halde olmasıdır. Standart sunucu hizmetleri ile kıyaslanmayacak ölçüde yüksek performans sağlamayı başaran bu çözümlerimiz çerçevesinde siz de işletmeniz için kaliteli bir çözüme ulaşabileceksiniz. Güçlendirilmiş altyapı ile veri akışını daima sürdürülebilir kılan bir seçenek için siz de Business Hosting imkanlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Spam ve Virüs Filtreleme

Kurumsal Hosting hizmetlerini diğer çözümlerden farklı kılan en önemli özelliği spam ve virüs gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü özellikler sergiliyor olmasıdır. Bu noktada spam ve virüsten mustarip işletmelerin güçlü bir seçenek olan Kurumsal Hosting tercihinde bulunmaları gerektiği unutulmamalıdır. E-posta üzerinden gerçekleşmesi muhtemel hack ve sızma girişimlerini daha kaliteli bir şekilde tamamlamak mümkün olacaktır.

İşletmelere Özel Çözümler

Kurumsal Hosting sayesinde beklentileri karşılarken işletmeniz için ideal bir çözüme ulaşmak için de seçenekler vaat ediyoruz. Bu çerçevede Business Hosting kapsamında sizlerden gelen taleplere en iyi çözümleri sunmayı arzu ediyoruz. Her ihtiyaca uygun ve daima kalite odaklılığı hedefleyen Hosting hizmetleri sayesinde işletme büyüklüğünüz ne olursa olsun sizin için kaliteyi ön plana çıkarıyoruz.

BT Personeline İhtiyaç Duymaz

Sunucu Barındırma çözümlerinden faydalanmak isteyen işletmeler için harika bir seçenek olan Business Hosting için bir BT uzmanına da gerek yoktur. Hizmetleri kaliteli bir şekilde sizlerle buluştururken ortaya çıkabilecek bütün problemlere yönelik öncü yaklaşımlarla sizlere destek oluyoruz. Bu çerçevede de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeye çaba gösteriyoruz. Teknik becerileri olmayan işletmeler için dahi Kurumsal Hosting ayrıcalıklarını ön plana çıkarıyoruz.

Farklı Hizmetlerle Entegrasyon

Kurumsal Hosting hizmeti tercih eden bir markanın VPS, VDS ve Cloud çözümleri ile entegre bir hizmete sahip olacağını ifade etmek gerekir. Farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermek ve size özel kaynak tahsisi gerçekleştirmek adına hareket ediyoruz. Aynı sunucuda hizmet veren diğer web sitelerinden hiçbir şekilde etkilenmesine neden olmayacak yaklaşımlarla Kurumsal Hosting süreçlerine kaliteli bir çözüm sunuyoruz.

Linux ve Windows Uyumlu

Farklı işletim sistemleri ile uyumlu bir seçenek olarak kabul görmesi Kurumsal Hosting paketlerinin en ideal yanlarından biri! Kalite, kullanışlılık ve çok daha fazlası için size özel seçenekler vaat eden bu paketle siz de beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verebileceksiniz. Üstelik kalite ve kusursuzluğu yakalama imkanına da ulaşabileceksiniz.

Kurumsal Hosting Hangi Siteler için İdealdir?

Business Hosting hizmeti alarak kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak çözümler mi hedefliyorsunuz? O halde web sitenizin Kurumsal Hosting için uygun olup olmadığını değerlendirmeniz gerekmektedir.

Kurumsal Hosting paketi çerçevesinde trafiği yüksek e-ticaret siteleri ön plana çıkar. Dosya barındırma konusunda çok yüksek miktarda ihtiyaçları olan web siteleri de Kurumsal Hosting hizmetleri için uygundur. Verimliliği sağlamak ve yüklenme hızı gibi özel detayları dikkate alarak çözüm üretmek adına kurumsal hosting ayrıcalıklarını yaşamalısınız.

Sizin için en uygun hosting paketini seçmek ve Kurumsal Sunucu Barındırma ile kusursuzluğu yakalamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(21 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)

Top