Mergen Soft | Hazır Web Sitesi | Hazır Web Tasarımlar ©

Mergen Soft


 

Grafik & Tasarım

Grafik tasarımı yeteneğinizin ve hayal gücünüzün bileşmesi ile herhangi bir fikir, düşünce ya da iletilmesi gereken mesajın teknoloji yardımı çerçevesinde alıcıya aktarılması, iletilmesi veya sergilenmesi sanatıdır. Grafik tasarımın ingilizce karşılığı graphic designdir. Grafik tasarımın kendi içerisinde reklam ve tanıtım, baskı, animasyon gibi birçok dalları bulunmaktadır. Grafik tasarım alanında; alanın tüm yeterliliklerine sahip olan, grafik tasarımda profesyonelleşmiş, web site ara ön yüzleri, banner tasarımları, oyun tasarımları, reklam görselleri gibi dijital tasarımları yapabilen ve bunların yanı sıra afiş, dergi, kitap, ambalaj, logo, katalog ve benzeri türlerde çeşitli basılı materyalleri tasarlayabilme yeterliliğine sahip olan kişilere grafik tasarımcı unvanı verilmektedir. Firmamız Mergensoft Yazılım ve Tasarım olarak bünyemizde bulunan, grafik tasarım alanında son derece profesyonel ve alanın her türlü yeterliliğine sahip grafik tasarımcılar ile siz müşterilerimize son derece kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Grafik Tasarımcıların Çalışma ve Görev Tanımı Nedir?

Grafik tasarımcıların çalışma ve görev alanları oldukça geniştir fakat en temel amaçları verilmesi gereken mesajın olabildiği en verimli şekilde alıcıya aktarılmasıdır. Bundan dolayı grafik tasarımcılar dijital pazarlama, sosyal medya, bilişim gibi departmanlara entegre olmuş halde çalışırlar. Firmamız Mergensoft Yazılım ve Tasarım kaliteli hizmet anlayışından dolayı grafik tasarım hizmeti verirken en ince detayı bile atlamadan siz müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktadır.

Firma olarak anlaştığımız bir grafik tasarım işinde genel olarak dikkat ettiğimiz ve sırası ile atmamız gereken adımları en ince ayrıntısına kadar araştırılıp, fikir geliştirdikten sonra atarak kusursuz işler çıkartma politikası uygulamaktayız. Bu adımlarda genel olarak işleyiş şöyle sıra gelmektedir. İlk olarak müşterimizin alıcıya verilmesi istenen mesajın kurgulanma aşaması ile başlanmaktadır. Grafik tasarımcılarımız tasarlayacağı ürün veya hizmetin konseptini çok iyi anlamakta ve analiz etmektedir. Revize talepleri oluştuğunda eksiksiz ve zamanında cevap vermektedir. Grafik tasarımcılarımız farklı demo çalışmaları yaparak yapılacak işte en iyiyi hedeflemektedir. Alınan işlerde en iyi ve verimli sonuçları elde etmek için sosyal medya ve dijital pazarlama gibi birçok departmanla iç içe çalışmaktadır. Çalışma ve programlarında sürekli kendini yenileyerek güncel kalmaktadır. Yeni renk düzen veya tasarım konseptlerini yakından takip ederek projenize en uygun olanı hayata geçirmektedir ve en önemlisi verilen işi zamanında eksiksiz bir şekilde bitirmektir.

İhtiyacınız olan tüm grafik ve tasarım işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, referanslarımız hakkında fikir sahibi olarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Grafik & Tasarım