X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tüm Hosting Paketlerinde %50'ye Varan İndirim

X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

BİZ KİMİZ?

Mergensoft Yazılım ve Tasarım olarak biz, sizlerin enformasyon çağında internet dünyasına yönelik olarak web tasarımı,. Kurumsal hosting, Domain(Alan Adı), E-ticaret hosting, bayi hosting(reseller hosting) gibi çeşitli ihtiyaçlarınızı alanında profesyonel, kalite odaklı çalışan, kreatif ve deneyimli ekibimiz yardımıyla büyük özenle gideriyoruz. Dijital çağda, şirketlerin ve kurumların internet üzerinde hedef kitlelere görünen yüzü, vitrinini en iyi şekilde tasarlayarak olumlu bir imaj yaratmak ve daha büyük bir kitlenin dikkatini çekmek için çalışıyoruz. Güvenilir, hızlı, yaratıcı, etkin çözümler ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sürekli gelişen hizmet kalitemiz ile talep ve beklentileri en iyi şekilde karşılayarak müşterilerimiz ile sadece iş ilişkisi değil duygusal bir bağ da kuruyoruz.

Mergensoft Yazılım ve Tasarım olarak önceliğimiz maddi kazanç sağlamak değil, ortaya koyduğumuz çalışmalar ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak. Beraber çalıştığımız kişiler ve kurumların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmesi, en iyi şekilde amaçlarını ortaya koyabilmesi hedefledikleri pazarlara ve kitlelere erişebilmesi amacı ile deneyimlerimiz ışığında hizmet vermekteyiz. Mergensoft Yazılım ve Tasarım, müşterilerinin markalaşma, markaya değer katma, algı ve imaj yönetimi gibi alanlarda beklentilerini karşılamak için en iyi şekilde hizmet vermektedir.

MERGENSOFT YAZILIM VE TASARIM OLARAK HANGİ HİZMETLERİ VERİYORUZ?

Mergensoft Yazılım ve Tasarım olarak internet dünyasındaki çok çeşitli ihtiyaçlarınıza hızlı ve kaliteli bir şekilde büyük bir özenle çözüm oluşturuyoruz. Kurumsal hosting, Domain(Alan Adı), E-ticaret hosting, bayi hosting(reseller hosting) hizmetlerini en uygun fiyata sizler için sunuyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. 


Top