X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Tüm Hosting Paketlerinde %50'ye Varan İndirim

X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıE-ticaret Hosting

E-ticaret Hosting

E-ticaret Hosting

Online mağaza kurarak e-ticaret girişiminize yön vermek istiyorsanız e-ticaret hosting ile kusursuzluğu yakalamaya başlamalısınız. Kaliteli hizmet ve sürdürülebilir projeler için ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere destek oluyoruz. Üstelik e-ticaret süreçlerinde beklentilerinizi de en iyi şekilde karşılıyoruz. Size uygun bir e-ticaret seçeneği için hemen harekete geçmeye ne dersiniz?

E-ticaret Hosting Nedir?

E-ticaret Hosting, online mağaza kurarak müşterilerine ulaşmak isteyen girişimler için tasarlanmış bir hizmettir. Kalite, kullanışlılık ve yüksek performans sunmayı amaçlayan e-ticaret hosting hizmetlerinde amaç tamamen kullanıcı performansını iyileştirmektir. Bu nedenle de süreç boyunca ihtiyaç duyulabilecek bütün fonksiyonlar e-ticaret sunucu barındırma seçenekleri kapsamında sağlanmaktadır.

Tercih edeceğiniz sunucu paketlerinde dünyanın en çok tercih edilen altyapısı olan WordPress – WooCommerce çözümlerinden fayda elde etme imkanına sahip olabileceksiniz. Üstelim ödeme sistemleri entegrasyonu ile de ihtiyaç odaklı bir sonuca ulaşma fırsatı elde edebileceksiniz. Kaliteyi konforla buluşturan oldukça özel seçenekler arasındaki e-ticaret hosting ile sizi bekleyen birbirinden özel çözümlere göz atın!

E-ticaret Sunucu Barındırma ile Size Neler Vaat Ediyoruz?

E-ticaret sunucu barındırma çözümleri ile ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verirken kaliteli ve sürdürülebilir çözümleri de ön planda tutmaya çaba harcıyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki özellikleriyle e-ticaret sunucu barındırma çözümlerini sizlerle buluşturmayı arzu ediyoruz.

Windows ve Linux Uyumlu Çözümler

İşletim sisteminize uygun hizmetler çerçevesinde ister Windows ister Linux alt yapısına sahip alternatiflerden fayda sağlamanız adına seçenekleri ön plana çıkarıyoruz. Kontrolü kolaylaştıran ve her anlamda kaliteyi ön planda tutan e-ticaret sunucu çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Performansı arttıran ve her anlamda kaliteyi sizlere sunan e-ticaret hosting sayesinde kalite odaklı bir süreçle beklentilerinize cevap veriyoruz.

E-posta Koruması

E-posta koruması, sızma girişimlerine karşı en özel hizmetlerden bir tanesi olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Online mağazacılık anlayışıyla hizmet vermek adına özel olarak sunulan e-ticaret hosting hizmetlerinde hedef tamamen sızmanın önlenerek güvenliğin sağlanmasıdır. Bu çerçevede ortaya çıkabilecek bütün sorunları ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalarla istenmeyen postaları izole ediyoruz.

Sürekli Teknik Destek

E-ticaret, doğası gereği sürekli hizmet vermesi gereken çözümlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de sunucunun 7/24 hizmet verebilir olması daha kaliteli sonuçları beraberinde getirir. Platformunuzun daha fazla tüketiciye ulaşması ve hizmetin kesintisiz bir şekilde sürmesi adına sürekli teknik destek çözümlerine kapı aralıyoruz. Böylelikle hiçbir problem yaşamadan teknik destek hizmeti almanızı da mümkün kılıyoruz. Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçerek online satışları güvence altına alabilirsiniz.

DDos Koruması

Dağıtık Hizmet Engelleme olarak bilinen DDos, bir saldırı tekniği olarak e-ticaret platformunuza büyük tehditler oluşturmaktadır. Bu anlayıştan hareketle sistemlere gelecek saldırılar bağlamında önlemler almanız adına güçlü bir altyapı sunuyoruz. DDos koruması sayesinde hiçbir saldırıdan hasar almamanızı sağlarken e-ticaret platformunuzun da sürekli olarak hizmet sağlamasında büyük rol oynuyoruz.

iyzico Sanal Entegrasyonu

E-ticaretin olmazsa olmazlarından bir tanesi de ödeme konusunda entegrasyonun sağlanmasıdır. Bu çerçevede sunulan iyzico entegrasyonu ile hem e-ticaret süreçlerinin daha başarılı bir şekilde tamamlanması hem de kalite odaklılığın ön planda olması mümkündür. Siz de ödeme sistemlerinin kusursuz bir çözüm sunmasını sağlayarak ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmete kapı aralayabileceksiniz.

E-ticaret Sunucu Barındırma ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret Hosting yönetimi nasıl yapılır?

Platformumuz üzerinden satın aldığınız paketinizi müşteri girişi yaptıktan hemen sonra panel üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Panel üzerinden ister WordPress yönetim paneline ister veri tabanı yönetim kısmına yönlenerek istediğiniz çözüme ulaşabilirsiniz. E-ticaret Hosting yönetim panelinde yedek alma ve geri yükleme seçenekleri ile işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

iyzico Sanal Pos entegrasyonu nedir?(başka marka ile çalışıyorsanız bunu değiştiririz)

iyzico, ödeme sistemleri konusunda en başarılı çözümlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. E-ticaret platformlarının çok büyük bir kısmında kullanılan iyzico sanal pos sayesinde daha kaliteli bir ödeme yönetimi gerçekleştirmek mümkündür. Güvenli, hızlı ve kaliteli bir ödeme sistemi inşa etmek adına ihtiyaç duyulan e-ticaret hosting çözümlerinin vazgeçilmezi iyzico ile siz de harika bir seçeneğe kapı aralayabilirsiniz.

E-ticaret platformum için hangi paketi tercih etmeliyim?

E-ticaret sunucu çözümleri için ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek bir sürece odaklanmak mı istiyorsunuz? O halde sizin için en ideal paketi belirlemeye odaklanmalısınız. Bu çerçevede seçeceğiniz paketi tamamen ihtiyaçlarınızı belirleyerek satın almalısınız. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirlemek adına paketler konusunda profesyonel ekibimizden destek almanız oldukça avantajlı olacaktır.

E-ticaret Hosting paketimi yükseltebilir miyim?

Hosting paketinizi yükseltmek ve beklentilerinizi en iyi şekilde cevaplamak mı istiyorsunuz? O halde ekibimizle iletişime geçerek hem ihtiyaçlarınıza uygun hem de kalite odaklı bir çözüme ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Paket yükseltme işlemleri sayesinde hem daha kaliteli hizmet sağlayabilir hem de e-ticaret platformunuzu tercih eden kullanıcılarda memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Ödemeleri nasıl yapabilirim?

E-ticaret sunucu barındırma hizmetleri kapsamında alacağınız hizmetlerin yıllık olarak ödemesini yapabileceksiniz. 1 yıllık seçeneklerin yanı sıra 2,3,4 ve 5 yıllık ödeme planlarıyla da e-ticaret siteniz için en iyi tercihi yapabilirsiniz. Ödeme konusunda sunduğumuz güvenilir altyapı sayesinde saniyeler içinde kaliteli bir alışverişe kapı aralayabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(12 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top