Mergen Soft | Hazır Web Sitesi | Hazır Web Tasarımlar ©

Mergen Soft


 

E-ticaret Sitesi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet kullanımı hızla artmış ve kişilerin alışveriş alışkanları değişime uğramaya başlamış; eskisi gibi mağaza mağaza dolaşıp alışveriş yapmak yerine, oturduğu yerden rahat bir alışveriş deneyimi sunan e-ticaret sitelerine yönelmişlerdir. Bu durumun farkında olan işletmeler, internet ortamında yerlerini almış ve çoğu işlemlerini bu ortam üzerinden yürütmeye başlamışlardır. Yakın zamanda birçok fiziki mağazanın kapanması ve tamamı ile internet üzerinden satış yapan sanal mağazaların yaygınlaşması öngörülmektedir. Mergensoft Yazılım ve Tasarım Olarak, sizlere e-ticaret sitesi kurulumu ve tasarımı hakkında son derece gelişmiş hizmetler vermekteyiz.

E-Ticaret Sitelerinin Özellikleri

Mergensoft Yazılım ve Tasarım olarak sunduğumuz hizmetler ve hazırladığımız e-ticaret sitesi özellikleri şu şekildedir:

  • Kullanıcıyı düşünen, bütçe dostu ve kaliteli tasarım hizmetleri sunmaktayız.
  • Talep edilen isteklere, son derece hızlı bir şekilde dönüş yapmakta ve kuruluma başlamaktayız.
  • Kurulum ve tasarım aşamasını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirme ve hazırladığımız siteyi beğeninize sunmaktayız.
  • İstediğiniz ürün ve hizmeti internet sitemiz üzerinden kolaylıkla seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürün ve hizmetlerin ödemesini kredi kartı veya havale işlemi ile birlikte hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
  • E-ticaret kapsamında hazırladığımız internet siteleri SSL güvenlik sertifikasına sahip bir şekilde sizlere sunulmaktadır.
  • Mergensoft Yazılım ve Tasarım olarak her kişi ve işletmeye uygun, çeşitli, geniş bir ürün ve hizmet kataloğu sunmaktayız.

E-Ticaret Sitelerinin Çalışma Şekli

Kişiler ürün almak istediğinde ürünle alakalı bilgileri arama motorunda aratarak o ürünün satışını yapan e-ticaret sitesini bulur ve bu siteye giriş yapar. Sonrasında ürünün fiyatı, sunulan özellikleri, taksit seçenekleri gibi birçok unsurunu inceler. İncelemesi doğrultusunda, satın almaya uygun olarak görüyor ve e-ticaret sitesine güven duyuyor ise uyguladığı birkaç adımla birlikte ürünü satın alır. Satın almış olduğu ürün kargo aracılığı ile birkaç gün içerisinde müşteriye teslim edilir. Düzgün ve kaliteli olarak hazırlanmış bir e-ticaret sitesi sahibine oldukça büyük avantajlar ve gelir kaynağı sağlar.

E-Ticaret Sitelerinde Maliyet

E-ticaret sitelerinde maliyet nasıldır? E-ticaret siteleri, fiziki bir mağaza olmadan satış yapılmasını sağlayan ortamlardır. Bir e-ticaret sitesi kurmak ve işletmek, fiziki bir mağaza kurma ve işletmeye göre oldukça ucuz maliyetler ile yapılabilmektedir. E-ticaret sitelerinde kira, mağaza konumu ve personel sayısı gibi kaygılar bulunmamaktadır.

E-ticaret Sitesi